اخبار

روپس جدید LHR مارک III

روپس جدید LHR مارک III

LHR21 جدید و LHR15 Mark III

LHR 21 Mark III

LHR 21 Mark III

با مدار 21mm ماده آن و آن Ø150mm پد پشتیبانی از LHR 21 MarkIII اوربیتال پولیش مداری از ابزار مناسب برای کار مساحت سطح بزرگ است. LHR 21 MarkIII اجازه می دهد تا اپراتور برای رسیدن به اتمام کیفیت فوق العاده بالا، حتی با پاس های محدود است.

بهره وری بهبود یافته قدرت و گشتاور بیشتری را در هر سطح تضمین می کند .

LHR 15 Mark III

LHR 15 Mark III

برای رسیدگی به هر شرایطی ساخته شده است ، مرز جدید دیتیلینگ است . طراحی ارگونومیک اجازه می دهد تا برای دقیق تصحیح رنگ با آرامش کامل، در سطوح منحنی و دشوار به مناطق دسترس است. LHR 15 MarkIII عمل در یک دور در دقیقه بالاتر نسبت به LHR21 MarkIII . این افزایش سرعت ، تصحیح معادل را ارائه می دهد و این کار را با قطر لنت و مدار انجام می دهد که برای سطوح منحنی یا متفاوت مناسب تر است.

بهبود ارگونومی

بهبود ارگونومی

دسته گرفتن دستگاه از MarkIII ارائه می دهد راحتی استثنایی برای اپراتور در حالی که ارائه یک سطح غیر لغزنده برای کنترل. دسته عقب بهبود یافته همچنین سطوح لاستیکی را برای احساس بهتر ادغام می کند.

دو استراحت ابزار که از نظر استراتژیک قرار دارند ، بدون علامت گذاری ، ثبات را هنگام استفاده از ابزار و همچنین محافظت اضافی در برابر ضربه ناخواسته ایجاد می کنند.

تداوم پلت فرم مداری BigFoot در MarkIII بهترین شهرت خود را در کلاس تقویت می کند و بهترین را حتی بهتر می کند.

کنترل سرعت

کنترل سرعت


جدید کنترل سرعت الکترونیکی امکان تنظیم آسان حداکثر سرعت جلا دهنده را بدون نیاز به اپراتور برای حرکت دادن دستانش فراهم می کند.

صفحه بزرگتر به راحتی با حرکت انگشت شست تنظیم می شود.

اعداد قابل مشاهده بالا و بازخورد مثبت تر از حرکت صفحه باعث می شود تغییرات سرعت عمدی تر به نظر برسد و به اپراتورها اجازه می دهد سرعت ایده آل را برای کار بدون هیچ گونه دخالت در روند پرداخت انتخاب کنند .

ماشه پیشرو

اضافه کردن یک لایه اضافی از کنترل است ماشه جدید و مترقی .

ماشه پیشرو که به عنوان یک دریچه گاز برای کنترل سرعت در محدوده شماره گیری عمل می کند ، به اپراتور اجازه می دهد تا تنظیمات ظریفی را برای کنترل دقیق بدون وقفه در فرآیند انجام دهد یا برای دسترسی به شماره گیر سریع نیاز به تغییر موقعیت دستگیره داشته باشد.

از همه بیشتر موتور کارامد در آن کلاس موتور بسیار کارآمد از MarkIII سیستم بیگ فوت اوربیتال پولیش تولید طیف وسیعی سرعت 3000 تا 4500 برای مدل های 21mm ماده و 3000-5200 برای مدل های 15MM است. موتور زخمی مخصوص مهندسی و سفارشی ، که توسط RUPES در داخل خانه ایجاد شده است ، سطوح بالایی از گشتاور را ایجاد می کند در حالی که فقط 500 وات ورودی نیاز دارد. این امر باعث می شود RUPES امروزه کارآمدترین موتور را در پرداخت صاف مداری ارائه دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.