اخبار

آزمون معتبر IDA گواهینامه | در آکادمی دیتیلینگ BIGFOOT

آزمون معتبر IDA گواهینامه | در آکادمی جزئیات BIGFOOT

 RUPES آزمون آیفون معتبر IDA (SV) را در آکادمی BigFoot Detailing Academy در ورمزو ، میلان برگزار می کند . آزمون های مهارت های معتبر مرحله دوم گواهینامه IDA است و شامل دسته های اصلی است که هر داوطلب باید توانایی “عملی” خود را برای انجام آن نشان دهد. فرد بازداشت کننده باید هر مرحله از آزمایش را به تنهایی انجام دهد و حداقل مهارت پیش بینی شده برای قبولی را داشته باشد. قبل از شرکت در آزمون SV Phase II ، داوطلب باید قبلاً گواهینامه نگهدارنده مجاز (CD) فاز I IDA را تکمیل و گذرانده باشد.

تست اعتبار سنجی مهارت های مرحله دوم مهارت های عملی و آزمایش حضوری توسط مربی شناخته شده IDA (RT) را در مناطقی که در امتحانات کتبی قرار دارند نشان می دهد: Bay Bay / Prep ، Interior ، اصلاح بیرونی و مراحل پایان هر قسمت از این آزمون ، جلسه ای یک به یک معلم به دانشجو خواهد بود.
این رویداد معتبر مهارت (مرحله دوم) توسط فابریزیو گاگلیاردی ، IDA CD-SV-RT / مدیر آموزش برای RUPES برگزار می شود ، و فقط 4 ثبت نام کننده محدودیت دارد.

نکات مهم ، لطفاً موارد زیر را با دقت بخوانید:
• شما باید برای این رویداد از طریق IDA با استفاده از لینک ثبت نام زیر ثبت نام کنید. ثبت نام و پرداخت با IDA هماهنگ می شود ، RUPES رویداد را برگزار می کند و آزمایش را انجام می دهد.
• شما قبل از شرکت در آزمون SV Phase II ، باید قبلاً گواهینامه CD (Phase I) IDA خود را تکمیل و قبول کرده باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گواهینامه CD (مرحله I) به وب سایت IDA مراجعه کنید : https://the-ida.com/page/certification
• این یک رویداد صدور گواهینامه است ، نه آموزش یا آموزش.
• کلیه لوازم تست ارائه شده است. نیازی به آوردن ابزار ، تجهیزات و لوازم با خود نیست.
• انجام آزمون SV تقریباً 2 ساعت طول می کشد. وقت خود را بر این اساس اختصاص دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.