اخبار

بیگ فوت سیستم BIGFOOT SYSTEM

بیگ فوت سیستم BIGFOOT SYSTEM

سیستم کامل

بیگ فوت سیستم BIGFOOT SYSTEM بهترین راه حل برای کاربر تازه کار یا حرفه ای در جستجوی پایان بی عیب و نقص است. ویژگی های طراحی بیگ فوت سیستم BIGFOOT SYSTEM آن را در دنیای پولیش منحصر به فرد کرده است.

تعادل استثنایی و عدم لرزش کنترل کامل را به اپراتور ارائه می دهد و قدرت مانور ابزار را در حین عملیات پرداخت به حداکثر می رساند. معمولاً مناطق دشوار مانند لبه ها ، خطوط و گوشه ها با استفاده از یک حرکت اپراتور سازگار و هماهنگ به راحتی مدیریت می شوند. اطمینان از حداکثر راحتی اپراتور در حین استفاده جنبه مهمی بود که از اولین مطالعات امکان سنجی پروژه توسط تکنسین های RUPES مورد توجه قرار گرفت. طراحی منحصر به فرد و رویکرد متمرکز به ارگونومی منجر به ابزاری بسیار پایدار می شود که سبک و قابل کنترل است ، در حالی که تمام توان مورد نیاز برای اجرای کلاس جهانی را تأمین می کند. با BigFoot ، پرداخت آسان ، راحت و نتایج عالی حاصل می شود.

PERFECT ESULTS

حتی فقط با یک قدم!

دستیابی به یک سطح کاملا پولیش در کمترین زمان ممکن هدف اصلی پروژه  یگ فوت سیستم BIGFOOT SYSTEM  بود. روش های پرداخت صحیح معمولاً به یک تکنسین باتجربه احتیاج دارند و به دلیل مراحل مختلف سنباده زنی ، پرداخت و درمان هولوگرام های پس از پولیش ، بسیار وقت گیر هستند.  یگ فوت سیستم BIGFOOT SYSTEM  روند پرداخت را ساده می کند ، به طور قابل توجهی زمان را کاهش می دهد و تنها با یک مرحله نتیجه مطلوب را ایجاد می کند. با تشکر از حرکت مداری تصادفی ، رویکرد ابتکاری BigFoot هولوگرام ها و نیاز به مراحل پس از پرداخت را که به طور کلی با روش های سنتی پرداخت مرتبط است ، از بین می برد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.