اخبار

بسته نمونه ترکیبی و پولیش روپس 9.TSKITA

بسته نمونه ترکیبی و پولیش روپس 9.TSKITA

بسته جدید بسته نمونه ترکیبی و پولیش روپس 9.TSKITA برای پولیش DA حاوی چهار بطری 125 میلی لیتری از محبوب ترین ترکیبات پولیش RUPES از محدوده سیستم DA و UNO است. بسته نمونه ترکیبی و پولیش برای معرفی ترکیبات پولیش ما به کسانی که ممکن است عملکرد شگفت انگیز جدیدترین فرمول های با کارایی بالا را تجربه نکرده باشند، طراحی شده است.

بسته نمونه شامل:

DA COARSE (1 بطری – 125 میلی‌لیتر) – DA COARSE برای کاربرانی که خواهان رفع سریع نقص‌های متوسط ​​تا شدید و تجربه کاربری روان هستند، ایده‌آل است. با هر یک از پدهای درشت RUPES DA برای برش قوی و پرداخت چشمگیر روی هر نوع سطح رنگ شده استفاده کنید.

D-A نرم (1 بطری – 125 میلی لیتر) – D-A Polishing Compounce، حذف نقص متوسط ​​را با کیفیت کامل باور نکردنی در اکثر رنگ ها ارائه می دهد. فرمول برای تمیز کردن آسان و یک تجربه کاربر بهینه شده با هر یک از پد های سیستم زرد D-A تنظیم شده است.
Uno Pure (1 بطری – 125ml) – Uno Pure یک پولیش فوق العاده ای است که برای رنگ های بسیار نرم و ملایم طراحی شده برای ایجاد یک ماشین نمایش نشان می دهد، حتی در رنگ های تیره. جفت شدن با هر یک از روپوش های سفید D-A پد های سیستم D-A و عملکرد با تجربه در حال تکمیل کلاس را تجربه کنید.
Uno Protect (1 بطری – 125ml) – UNO Protect یک پولیش و مهر و موم است که نقص های متوسط ​​را حذف می کند و تنها یک مرحله به پایان رسید، به صورت کامل محافظت می کند. Uno Protect یک برش وابسته به پد را ارائه می دهد، بنابراین آن را با هر پاشنه پد، با استفاده از نرم افزار خاص خود، جفت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.